Maitinimas ir pavežėjimas

Gimnazijoje už nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo organizavimą atsakinga socialinė pedagogė Teresa Godlevskienė. Dokumentus apie gaunamas pajamas šeimos teikia savo seniūnijose. Gimnazija gauna mokinių sąrašus ir sprendimus iš Socialinės paramos skyriaus dėl nemokamo maitinimo pradžios. Socialinė pedagogė pažymi maitinimą gaunantį mokinį Eurofondo sistemoje ir mokinys atsiskaito už maistą elektroniniu pažymėjimu. Socialinė pedagogė pildo SPIS internetinę programą, derina ataskaitą su Eurofondo ataskaita ir ją pateikia centralizuotos buhalterijos skyriui. Šiais mokslo metais nemokamą maitinimą gimnazijoje gauna 65 mokiniai, iš jų 2 mokiniai iš AVUS (Adutiškio vidurinio ugdymo skyrius). Valgančiųjų skaičius nuolat keičiasi priklausomai nuo besikeičiančios šeimos materialinės padėties.

Maitinimas organizuojamas vadovaujantis dokumentais:

Spustelėkite ant kad atsisiųsti dokumentą

Mokinių nemokamo maitinimo Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje maitinimo tvarkos aprašas

,,Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašas“

Valgiaraščiai

120 gimnazijos mokinių yra nemokamai pavežami į mokyklą ir iš mokyklos. Mokiniai važiuoja UAB „Transporto centras“ autobusais. 4 mokiniai yra pavežami mūsų gimnazijos mokykliniu autobusu, Švenčionių pradinės mokyklos mokykliniu autobusu – 4 mokiniai ir Švenčionių progimnazijos mokykliniu autobusu – 9 mokinai.

Gimnazijos mokyklinis autobusas nuo 2019-01-01 d.  paveža mokinius šiuo maršrutu:

I reisas –iš mokyklos 15.00

Vietovė Laikas
Švenčionys
6:40
Daumilai
6:45
Šutai
6:50
Laukiai
6:55
Sariai
7:00
Kasčiukai
7:10
Peršaukštis
7:20
Mėžionys
7:30

Mūsų gimnazijos mokyklinis autobusas taip pat paveža Švenčionių pradinės mokyklos  ir Švenčionių progimnazijos  mokinius.